Predaj Vianočných darčekových poukazov je spustený! 

Vyhodnotenie vianočnej súťaže

Na našom kurze GameCraft sa študenti učia tvoriť hry pod vedením lektora intenzívne a kontinuálne. Pre tých, ktorí majú už zopár skúseností a základy zvládnuté, organizujeme pravidelný maratón vývoja hier, Game Jam, kde za jeden víkend v tímoch vytvoria funkčné a krásne hry. A ako ďalej zúročiť nadobudnuté znalosti z kurzu? Predsa Vianočnou súťažou!

 

Deti dostali za úlohu vytvoriť dielo na tému „Zasnežená krajina na Vianoce”. Vytvoriť mohli čokoľvek – hru, kresbu, animáciu, hernú mechaniku, či jeden herný level. Na tvorbu mali celé dva týždne.

 

Pre troch najúspešnejších sme pripravili ceny v podobe hier, no odmena neminula nikoho, kto sa zúčastnil. Všetci, ktorí splnili a odovzdali zadanie totiž dostali 5 mincí v našom motivačnom gamifikačnom systéme, v ktorom si po nazbieraní väčšieho počtu mincí plnením rôznych úloh sami môžu vybrať odmenu za svoje snaženie.

Vyhodnotenie

Naša porota vybrala víťazov a my vám ich s radosťou predstavujeme!

12 ročný Timotej vytvoril skákačku s vlastnou grafikou s pohyblivými platformami, v ktorej hráte za Santu zbierajúceho ponožky a v pozadí vám hrajú Jingle Bells.

14 ročný Matej nakreslil a rozhýbal krásnu zasneženú vianočnú krajinku, ktorej obyvatelia sa korčuľujú a vytešujú pod vianočným stromčekom.

Tretím výhercom bol 14 ročný Matej, ktorý v Unity vytvoril napínavú turn-based guľovačku, v ktorej si viete nastaviť uhol a silu, ktorou hodíte vašu guľu.

Dúfame, že sa vám diela páčili, a prajeme vám sviatky tak pokojné ako Matejova vianočná scenéria!