Brána do sveta vývoja aplikácií

Začíname už 1. júla 

Chceš v budúcnosti robiť to čo ťa zaujíma a baví? Teraz je ten správny čas začať na sebe pracovať. Vývoju digitálných aplikácií sa venujú technologický inovátori po celom svete.

Level Up ťa pripraví na to, aby si sa k nim mohol pridať.
Neváhaj a prihlás sa teraz! Počet miest je obmedzený.

Prihlásiť sa
V spolupráci s top softwarovou spoločnosťou WEZEO sme pre Vás pripravili dva nové online kurzy zamerané na vývoj digitálných aplikácií (back-end a front-end). Kurz LevelUp teda svojim študentom okrem skúseností zo sveta vývoja hier, teraz ponúka aj možnosť stať sa profíkom v oblasti vývoja aplikácií. Kurzy sú určené pre úplných začiatočníkov, pre všetkých, ktorí chcú využiť svoj čas efektívne, chcú sa niečo naučiť a majú 15 - 28 rokov.

Kurz front-end developer

Čo ťa naučíme?
Počas prvého roka si prejdeš od základov ako si vytvoriť vlastnú aplikáciu. Vďaka technológiam ako Ionic a Vue.js budeš schopný vytvoriť mobilnú aj webovú aplikáciu, jednou technológiou. Svoje novozískané vedomosti rozvinieš pri tvorbe spoločnej aplikácie, ktorú budeš mať možnosť tvoriť v spolupráci s back-end programátorom a podporou skúsených lektorov.

Kurz back-end developer

Čo ťa naučíme?
Počas prvého roka sa naučíš vytvárať webovú aplikácu prostredníctvom October CMS, ktorý je postavený na najpopulárnejšom PHP frameworku Laravel. Svoje novozískané vedomosti rozvinieš pri tvorbe spoločnej aplikácie, ktorú budeš mať možnosť tvoriť v spolupráci s front-end programátorom a podporou skúsených lektorov.

Spoločná tvorba aplikácie

V rámci programu ťa budeme sprevádzať tvorbou digitálneho produktu. Naučíš sa ako vytvoriť funkčnú špecifikáciu, zoznámiš sa projektovým manažmentom a zažiješ dynamiku tímovej spolupráce.

Skupina front-end a back-end programátorov bude počas jednotlivých fáz roka úzko spolupracovať tak, aby si vyskúšali aké je to pracovať na spoločnom projekte.

Uč sa od skúsenejších

Okrem štandardných hodín, máme pre teba pripravené prednášky ľudí z praxe, networking a rôzne hackatony a komunitné akcie, do ktorých sa budeme zapájať.

Ak budeš usilovný, tak sami lektori ti vedia sprístupniť svoju sieť kontaktov a pracovné príležitosti v praxi.

Po splnení podmienok ukončenia druhého ročníka máš možnosť získať súkromný certifikát garantovaný našimi partnermi.

Info o priebehu kurzov

 • Modul “HardSkill”, štartujeme už v júli - bude prebiehať ONLINE, prostredníctvom aplikácie ZOOM
 • Program je určený pre študentov a absolventov stredných a vysokých škôl vo veku od 15 do 28 rokov
 • LevelUp predstavuje dvojročný program, ktorý prebieha v niekoľkých moduloch, a ktorý umožňuje študentom po úspešnom absolvovaní druhého ročníka a splnení podmienok v podobe záverečnej skúšky/zadania získať súkromný certifikát garantovaný našimi partnermi
 • Prvý ročník kurzu LevelUp bude prebiehať v troch na seba nadväzujúcich moduloch
 • Prvým modulom je Modul: HardSkill, kde študenti získajú schopnosti a vedomosti potrebné pre prácu na vlastných projektoch
 • V prípade ďalších dvoch modulov ide o Moduly:
  Project, v rámci ktorých budú študenti v tímoch pracovať na svojich projektoch. V rámci uvedených modulov sa práca na projekte (front-end a back-end programátori spolu) budú striedať s výučbovou časťou (front-end a back-end programátori oddelene)
 • Každý z uvedených modulov trvá tri mesiace
 • Po skončení každého modulu je na rozhodnutí študenta, či bude v kurze pokračovať, a teda či nastúpi do ďalšieho modulu kurzu
 • Prvý modul kurzu (Modul: HardSkill) bude prebiehať 2x do týždňa po 2 hodiny v čase po 16:00 (dni a čas upresníme pred začatím kurzov, na základe toho, aké dni budú študentom vyhovovať).
 • Ďalšie dva moduly (Modul: Project) budú prebiehať 1x do týždňa po 2 hodiny (výučbová časť) a každú druhú sobotu po 4 hodiny (projektová časť).
 • Lektori budú k študentom pristupovať individuálne. V rámci výučbovej fázy bude na hodine maximálne 15 študentov
 • Študenti sa záväzne prihlasujú na jednotlivé moduly (3 mesiace)

Celková cena za Modul:

HardSkil: front-end

420 €

Uvedenú sumu je možné platiť v mesačných splátkach

Celková cena za Modul:

HardSkil: back-end

420 €

Uvedenú sumu je možné platiť v mesačných splátkach

Harmonogram programu

Kurz obsahuje:

 • V rámci Modulu: HardSkill
  2 x 120 min. do týždňa (mimo prázdnin a sviatkov)
 • V rámci Modulu: Project
  1 x 60 min. do týždňa a 1 x 240 min. každú druhú sobotu
 • Možnosť online konzultácie s lektorom
 • Zapojenie do slovenskej vyvojarskej komunity
 • Mentoring tvorby a propagácia vlastnéj aplikácie
 • Hackatony a rôzne zaujímavé eventy

Lektori so skúsenosťami z praxe

MATÚŠ PORUBEN

Front-end developer

,,Ahoj, volám sa Matúš Poruben. Počas toho ako som chodil na strednú školu SPŠE Hálova 16 som pracoval s rôznymi programovacími jazykmi a inými technológiami ako napríklad JavaScript, HTML, CSS, Java, Android SDK. Taktiež som počas školy pracoval ako webový freelancer. Momentálne pracujem vo WEZEO ako Front-end developer. Čo to znamená? Robím všetky tie appky a weby čo bežia v tvojom telefóne a počítači. Pracoval som na rôznych projektoch napríklad pre Volg (zahraničný food chain), taktiež som leadoval research Vue.js vo WEZEO. Programovaniu sa venujem už 5 rokov.”

PATRIK NEMEČEK

Back-end developer

"Ahoj, volám sa Patrik Nemeček a vyštudoval som SPŠE Karola Adlera 5, vždy ma lákala tvorba webových stránok a týmto smerom som sa nakoniec aj ubral. Počas a po štúdiu som sa zoznámil s viacerými programovacími jazykmi ako je napríklad PHP, C, Python, C#, Java. Dnes pracujem vo firme WEZEO na pozícií back-end developer, kde pracujem na rôznych projektoch ako je napríklad Finax, Vacatuner. Používam hlavne technológie Laravel a OctoberCMS, s ktorými pracujem 4. rok a ktoré mi prirástli k srdcu, kvôli rýchlosti vývoja webových aplikácií a rád by som sa so svojimi skúsenosťami s vami podelil."


Prečo by kurz odporučil aj CEO softwarovej firmy WEZEO?

,,Moje začiatky v digitálnom svete boli o tom, že všetko som sa musel naučiť sám na vlastných chybách alebo od priateľov. Mať príležitosť sa učiť od profesionálov už od samého začiatku je veľmi cenná skúsenosť, ktorá vie nakopnúť. Som preto veľmi rád, že LevelUp túto možnosť ponúka mladým ľuďom, lebo to je podľa mňa najlepší čas, kedy môže človek skúšať a hľadať čo ho bude napĺňať do života.”

Partneri:

© Copyright 2018 Hemisféra