Darujte Hemisfére 2% z dane!

Vaše príspevky použijeme na rozvoj vzdelávania v oblasti tvorby digitálnych hier na Slovensku:

rozšírime naše vzdelávanie do ďalších regiónov
poskytneme štipendiá deťom zo znevýhodneného prostredia
podporíme tvorbu herných projektov absolventov našej letnej školy Summer Game Dev

Ďakujeme.

GameCamp Košice | Denný tábor

Image Alt

GameCamp Košice | Denný tábor

145€
GameCamp Košice

About this course

Denný letný tábor v Košiciach

Hravý detský tábor, kde sa deti môžu venovať remeslám aj digitálnej grafike, hrať a vymýšľať stolové hry, veľa behať a za aktivity získavať odznačiky a odmeny 🙂 

Pre koho: deti od 7 do 15 rokov

Kedy: 5 dní v týždni počas letných prázdnin

Strava: 3x denne (aj diétne jedlá)

Čas: 7:00 – 17:00 * Ranný príchod na tábor: medzi 7:00 – 8:30 hod.

Cena: od 140 €

Zľavy: Okrem postupného vývoja ceny turnusu ponúkame tiež súrodeneckú zľavu, zľavu pre kamarátov a množstevnú zľavu za viac turnusov a detí – 5 € /dieťa (nie na objednávku)

✅ Usilovne pracujeme na tom, aby sme aj toto leto mohli otvoriť letný tábor v Košiciach! Ak máte o tábor záujem, vyplňte, prosím, formulár s predbežný záujmom:

Predbežný záujem

GameCamp 2024

Vyplňte formulár s predbežným záujmom a my sa ozveme hneď keď otvoríme prihlasovanie pre Vaše mesto 🙂 

V cene: Strava 3xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, zdravotná starostlivosť, gamifikácia, možnosť použiť rekreačný poukaz.

V našom tábore GameCamp sú mladí bojovníci motivovaní hrou, učia sa spolupracovať, získavajú a preveria si svoje schopnosti v štyroch oblastiach – pohyb, kreativita, počítače, remeslá. To však nie je všetko. Skúsenosti, ktoré prvé dni získajú využijú na tvorbu vlastnej hry za pomoci skúsených lektorov. Môže to byť nová naprogramovaná hra, spoločenská hra, roleplay, či príbeh. Kreativite sa medze nekladú. Výsledky prác detí budú prezentované vždy v piatok od 15:00 na Veľtrhu hier rodičom a kamarátom z tábora.

Detský tábor GameCamp je jedná veľká hra, kde za každú splnenú aktivitu deti získajú určitý počet bodov pre seba a svoj tím. Jednotlivé úlohy sú prispôsobené schopnostiam dieťaťa, no zároveň sú pre neho primeranou výzvou. Hemisféra už 7 rokov prináša deťom skvelú príležitosť využiť kreativitu, slobodu rozhodnúť sa, hrať sa, či pracovať s kamarátmi v tíme. Prihláste dieťa čo najskôr, nech sa už teraz môže tešiť na nové zážitky.

FAQs

1. Koľko času dieťa trávi v tábore pri počítači?

Deti majú čas pri pc limitovaný na max 2 hodiny denne. Jednu hodinu sa hrajú a druhú sa vzdelávajú. Vzdelávaniu sa v tábore venujú lektori z kurzu GameCraft (organizujeme aj v lete), kde učíme deti tvoriť počítačové hry.

2. Naučí sa dieťa za týždeň programovať?

Keďže majú deti čas pri počítači obmedzený, získané zručnosti za jeden týždeň závisia od ich predchádzajúcich skúseností. Ak sa rozhodnú pre vlastnú pc hru, s pomocou lektora vytvoria za týždeň jednoduchú hru. Základy, ktoré získajú, môžu v priebehu školského roka ďalej rozvíjať na kurze GameCraft.

3. Moje dieťa ešte nevie pracovať na počítači, je to problém?

Deti si z aktivít v ponuke nemusia prácu na počítači zvoliť, ak nemajú záujem. Ak záujem majú a sú úplní začiatočníci, lektori s nimi prejdú základy tvorby hier v Scratchi. Niektoré deti môžu už po týždni rodičov prekvapiť vlastnou jednoduchou hrou.

4. Prihlasujem na tábor so synom aj mladšiu dcéru, bude ju tábor baviť? Nie je to viac pre chlapcov?

Vôbec nie. Dievčatá, rovnako ako chlapci, majú na výber v tábore aj z množstva kreatívnych aktivít. Ak ich nezaujíma počítač, môžu sa rozhodnúť urobiť stolovú, športovú, či kartovú hru. Tvoriť môžu ručne napr. v remeselnej učebni…nakreslia, vystrihnú, vymodelujú a vymyslia si k hre vlastné pravidlá.

5. Trávia deti dostatok času v exteriéri?

Deti sú animátormi motivované, aby si z aktivít, ktoré majú v tábore na výber, volili aj aktivity vonku, napr. športové, či stolové hry.

6. Kedy treba prísť ráno do tábora?

Príchod do tábora je medzi 7:00 a 8:30 hod. Skorá ranná hodina je ústretovým krokom pre rodičov, ktorí sa musia stihnúť otočiť do práce naprieč mestom.

7. Kedy môžem po dieťa poobede prísť?

Deťom sa voľnejší program začína po 15:00. Odvtedy najneskôr do 17:15 je možné dieťa vyzdvihnúť.

8. Kde sa budú deti stravovať?

Dodávateľ prevádzkuje jedáleň priamo v budove školy. Zabezpečí pre deti s dietnymi obmedzeniami špeciálnu ponuku.

9. Moje dieťa má iba 6 rokov, ale chcem ho prihlásiť. Robíte výnimky?

Výnimky robíme iba v prípade, že dieťa má v tábore staršieho súrodenca. Podmienkou účasti je určitá samostatnosť dieťaťa, schopnosť orientovať sa priestore, rešpekt voči autoritám a schopnosť slobodne si vyberať aktivity s cieľom dokončiť ich do konca.

10. Moje dieťa chce byť v skupine s kamarátom, môžu byť spolu?

Keďže deti si v tábore vyberajú aktivity slobodne, môžu sa s kamarátom vždy dohodnúť na spoločnej voľbe.

11. Bude sa tábor konať iba v areáli školy?

V rámci programu tábora areál školy neopustíme. Všetky aktivity, interiérové, aj exteriérové, sa odohrávajú na pôde školy. Exteriérový priestor nám škola poskytla vo vnútrobloku budovy, dostatočne rozľahlý aj na športové aktivity.

12. Akceptujete platbu bonusovou kartou na účely uplatnenia rekreačného poukazu?

Na účely uplatnenia rekreačného poukazu, Vám vystavíme faktúru, so všetkými potrebnými náležitosťami, ktorú Vám môže preplatiť zamestnávateľ. Platby zamestnaneckými bonusovými kartami neakceptujeme.

13. Budem potrebovať pre dieťa potvrdenie od lekára?

Podmienky zdravotnej spôsobilosti pre účasť na tábore závisia od aktuálne platných nariadení RÚVZ, ktoré budú zverejnené v mesiaci jún. Všetkých rodičov budeme informovať v dostatočnom predstihu o podmienkach účasti a platných pravidlách.

Mám doplňujúce otázky?

[email protected]

INFOLINKA: Po-Pia | 9:00 – 18:00 | 0918 798 197

Táboroví vedúci