Predaj Vianočných darčekových poukazov je spustený! 

Vytvor si svoju prvú hru!

Pre koho je kurz Vytvor si hru (14 – 17)?

Ako ti už názov kurzu hovorí, tento kurz je pre chalanov a baby, vo veku 14 – 17 rokov. Ak máš v okolí niekoho mladšieho (8 – 13 rokov) a chceš mu pomôcť, toho presmeruj na kurzy SEM!

SUPER, ŽE SA CHCEŠ ROZVÍJAŤ, už ti stačí len malý krôčik.

Počítame, že máš bežné zručnosti, a že zapnúť počítač ti nerobí žiadny problém, či už kvôli hodinám informatiky na ZŠ alebo možno aj preto, že máš rád/rada hry, prípadne technológie.

Ak si ale myslíš, že na tom nie si najlepšie, tak môžeš zostať v pokoji. Tu si na správnom mieste, aby si toto všetko zmenil a všetkých si prípadne nielen dobehol, ale aj predbehol.

O čom je vlastne tento kurz?
Kurz „Vytvor si hru“ je vlastne viacero na seba nadväzujúcich online krátkych kurzov. Na každom vytvoríš spolu s lektorom jednoduchú hru, dostaneš spätnú väzbu a odporúčania pre ďalšie napredovanie.

Budeš kódiť nielen v Unity Playgrounde, vyskúšaš si tvorbu vektorovej grafiky a tiež zistíš, že čo to vlastne znamená game dizajn.

Jednoducho povedané, tu si na správnom mieste, aby si sa naučil byť herným vývojárom alebo sa aspoň rozhliadol, že čo ťa baví a čo v budúcnosti chceš robiť. Pomôžeme ti nájsť tvoj skrytý potenciál.

Čo k tomu potrebuješ?

Kurzy prebiehajú cez aplikáciu Zoom a úplne ti stačí bežný počítač, myš, webkamera a slúchadlá (reproduktor). No a samozrejme veľa motivácie, lebo nechceš len vyklikať 1 – 2 hry, ale zamakať na svojich zručnostiach a čo vieš, možno aj časom založiť svoje malé herné štúdio.

Novoročný balíček

Čo je súčasťou vianočného balíčku?

Exkluzívna novoročná ponuka, poď to rozbehnúť vo veľkom.

Najlepšia cena na trhu. Kurzy na seba nadväzujú a prebiehajú v tomto poradí:

1. Moja Prvá Hra – Unity Playground
2. Vytvor Si Hru – HRA 1 – Unity Bolt
3. Vytvor Si Hru – HRA 2 – Unity Bolt
4. Vytvor Si Hru – HRA 3 – Unity Bolt

Balík je možne zaplatiť aj v 2 mesačných splátkach.

Cena za 60 minút je 5,30 €

Ak ťa po prvých 3 lekciách kurz neosloví, vrátime ti peniaze

Moja Prvá Hra

Naštartuj svoju kariéru

Chceš sa oboznámiť s profesionálnymi nástrojmi pre tvorbu hier ako je Unity3D. Nakoľko Unity patrí medzi zložitejšie nástroje, v úvodnom kurze sa nebude programovať, ale ukážeme si, ako je možné hru v Unity vytvoriť aj bez týchto schopnosti pre lepšie pochopenie vývojového prostredia.

Využi zľavu 50% na Moju prvú hru!

Vytvor si hru

Rozhodni o svojej budúcnosti, poď tvoriť hry

Vytvor si hru

Úroveň 1: Moja Prvá Hra

Vytvor si hru

Úroveň 2: Začiatočník