Darujte Hemisfére 2% z dane!

Vaše príspevky použijeme na rozvoj vzdelávania v oblasti tvorby digitálnych hier na Slovensku:

rozšírime naše vzdelávanie do ďalších regiónov
poskytneme štipendiá deťom zo znevýhodneného prostredia
podporíme tvorbu herných projektov absolventov našej letnej školy Summer Game Dev

Ďakujeme.

Online kurz vývoja
počítačových hier

Kurz vývoja hier GameCraft

Na kurze GameCraft učíme deti vo veku 8 až 15 rokov tvoriť počítačové hry. Vzdelávanie, pri ktorom deti vymýšľajú hry, vytvárajú a kreslia postavy a učia sa programovať, je pre ne zábavou. Pracujú individuálne a vlastným tempom, pod vedením lektora. Prejdú si základnými zručnosťami a rozhodnú sa, či sa budú venovať programovaniu, hernej grafike alebo gamedizajnu. V skupine je max 15 detí, ktorým sa venujú dvaja lektori

Kurz GameCraft sme organizovali 6 rokov na školách v Bratislave, Trnave a Pezinku. S výučbou online sme začali v marci 2020 a táto forma výučby sa už v našej ponuke ustálila. Môžete si vybrať podľa Vašich preferencií, či regiónu, alternatívu, ktorá Vám viac vyhovuje.

Programovanie

Malí hackeri spoznajú mágiu programovania, ktorá im poskytne neobmedzené možnosti a slobodu v tvorbe

Grafika

Šikovní umelci spoznajú nové nástroje, ktoré im umožnia zhmotniť ich fantáziu.

Gamedizajn

Deti spoznajú základnú hernú psychológiu a mechaniky, aby vytvorili hry, ktoré nikoho nepustia.

Kalendár akcií

Odporúčame účasť na kurze 2x v týždni, dieťa pri intenzívnejšej práci rýchlejšie navníma obsah a lepšie napreduje. Máte možnosť zvoliť si aj účasť 1x v týždni, prispôsobte tak termíny lekcií režimu Vášho dieťaťa. V prípade záujmu, môžete lekcie kedykoľvek navýšiť.

Vyskladajte si kurz podľa Vašich predstáv. Naplánujte si vopred lekcie voľbou dní v ponuke z kalendára. Minimálny počet lekcií je 6. Prispôsobte kurz Vašim dlhodobým plánom. Buďte slobodní pri voľbe dní v týždni a vynechajte aj celý jeden týždeň, ak potrebujete. Kurz GameCraft budete mať takto vopred naplánovaný na celý semester.

Aktuálne kurzy

GameCraft

Mohlo by sa Vám tiež páčiť