Predaj Vianočných darčekových poukazov je spustený! 

Online kurz vývoja
počítačových hier

Kurz vývoja hier GameCraft

Na kurze GameCraft učíme deti vo veku 8 až 15 rokov tvoriť počítačové hry. Vzdelávanie, pri ktorom deti vymýšľajú hry, vytvárajú a kreslia postavy a učia sa programovať, je pre ne zábavou. Pracujú individuálne a vlastným tempom, pod vedením lektora. Prejdú si základnými zručnosťami a rozhodnú sa, či sa budú venovať programovaniu, hernej grafike alebo gamedizajnu. V skupine je max 15 detí, ktorým sa venujú dvaja lektori

Kurz GameCraft organizujeme už 5 rokov na školách v Bratislave, Trnave a Pezinku. S výučbou online sme začali v marci 2020 a úspešne sme prešli do ďalšieho ročníka. Aktuálne prebieha výučba na kurze výhradne online. Akonáhle nám to situácia dovolí, vrátime sa s kurzom aj do školských učební. Online výučba bude celkom určite pokračovať aj po návrate kurzu do škôl.

Programovanie

Malí hackeri spoznajú mágiu programovania, ktorá im poskytne neobmedzené možnosti a slobodu v tvorbe

Gamedizajn

Šikovní umelci spoznajú nové nástroje, ktoré im umožnia zhmotniť ich fantáziu.

Grafika

Deti spoznajú základnú hernú psychológiu a mechaniky, aby vytvorili hry, ktoré nikoho nepustia.

Kalendár akcií

Odporúčame účasť na kurze 2x v týždni, dieťa pri intenzívnejšej práci rýchlejšie navníma obsah a lepšie napreduje. Máte možnosť zvoliť si aj účasť 1x v týždni, prispôsobte tak termíny lekcií režimu Vášho dieťaťa. V prípade záujmu, môžete lekcie kedykoľvek navýšiť.

Vyskladajte si kurz podľa Vašich predstáv. Naplánujte si vopred lekcie voľbou dní v ponuke z kalendára. Minimálny počet lekcií je 6. Prispôsobte kurz Vašim dlhodobým plánom. Buďte slobodní pri voľbe dní v týždni a vynechajte aj celý jeden týždeň, ak potrebujete. Kurz GameCraft budete mať takto vopred naplánovaný na celý semester.

Aktuálne kurzy

GameCraft

Mohlo by sa Vám páčiť