Darujte Hemisfére 2% z dane!

Vaše príspevky použijeme na rozvoj vzdelávania v oblasti tvorby digitálnych hier na Slovensku:

rozšírime naše vzdelávanie do ďalších regiónov
poskytneme štipendiá deťom zo znevýhodneného prostredia
podporíme tvorbu herných projektov absolventov našej letnej školy Summer Game Dev

Ďakujeme.

Kurzy vývoja PC hier

ukážková lekcia online

O nás
V Hemisfére sa venujeme digitálnemu vzdelávaniu už viac ako 7 rokov, a skrz zábavné zadania a hry učíme deti programovať, tvoriť digitálnu grafiku a herný dizajn.

 

Čo je ukážková lekcia?
Na ukážkovej lekcii zažijete, ako prebiehajú naše kurzy, aké veci učíme a ako s deťmi komunikujeme. Taktiež si overíte, či by vaše dieťa takýto kurz bavil a budete sa môcť priamo poradiť, ktorý kurz by bol pre vaše dieťa najvhodnejší.

 

Obsah ukážkovej lekcie
Program samotnej lekcie je prispôsobený veku.

Mladšie deti (8 – 11 rokov) si vyskúšajú jednoduché programovanie v Scratchi, zoznámia sa s prvými príkazmi a zábavnou formou vytvoria jednoduchú hru, ktorú si budete môcť zahrať na konci lekcie.
Staršie deti (12 – 14 rokov) zažijú programovanie a dizajn v hernom softvéri GDevelop. Naprogramujú ovládanie a základné udalosti a vyskúšajú si navrhovanie levelu vo vlastnej hre.

Zvoľte vo formulári dni v týždni, kedy dieťaťu vyhovuje ukážková hodina. Ozveme sa Vám s konkrétnym dátumom, keď sa naplní minimálny počet prihlásených účastníkov (min je 5 detí). Deti rozdeľujeme do skupín podľa veku (8-11r) a (12-14r).

Keď sa vzdelávacia časť skončí, lektori vám radi odpovedia na vaše otázky. Či vás zaujíma rozdiel medzi vzdelávacími kurzami v ponuke, forma výučby, kedy sa možno prihlásiť alebo na ako dlho, všetko vám zodpovedia.

Ak absolvuje dieťa ukážkovú lekciu, automaticky získate zľavový kupón na vybraný kurz z našej ponuky.

Vyplnením prihlasovacieho formulára záväzne potvrdzujete účasť Vášho dieťaťa na bezplatnej ukážkovej lekcii. Prijatie prihlášky Vám potvrdíme e-mailom, kde nájdete bližšie informácie nevyhnutné k samotnej účasti.

  • MIESTO: Online na Zoome
  • ČAS: od 17:30 do 19:30 (20 min prestávka)
  • Účastník získa po absolvovaní zľavu na kurz

Na doplňujúce otázky Vám odpovieme na adrese [email protected].
Tešíme sa na Vás a Vaše deti.
Team Hemisféra.