Darujte Hemisfére 2% z dane!

Vaše príspevky použijeme na rozvoj vzdelávania v oblasti tvorby digitálnych hier na Slovensku:

rozšírime naše vzdelávanie do ďalších regiónov
poskytneme štipendiá deťom zo znevýhodneného prostredia
podporíme tvorbu herných projektov absolventov našej letnej školy Summer Game Dev

Ďakujeme.

Image Alt

Darčekové poukazy

Darujte deťom vzdelanie s 15% zľavou!

Zľava 15% platí do 23.12.2022 na všetky produkty z Hemisféry, vrátane darčekových
poukážok. Platnosť poukážky je do 23.12.2023.

Darčekový poukaz – zľava 15% na všetky kurzy

Vyberte si produkt z našej ponuky, vyplňte prihlášku a uveďte v nej, že máte záujem o Kurz ako darček. Pošleme Vám poukážku s menom dieťaťa s vianočným motívom. Výberom tejto poukážky dieťaťu objednáte konkrétny kurz, s presnými termínmi. Dieťa môže nastúpiť na kurz v termíne, ktorý mu v kalendári vyberiete a máte hotovo!

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak viete v kalendári naplánovať dieťaťu kurz a objednať finálne termíny.)

Hodnotová vianočná poukážka – zľava 15% z hodnoty poukážky (30 €, 50 €,100 €,150 €)Podporte vzdelávanie detí a mládeže kúpou hodnotovej poukážky a prispejte mu/jej tak na akýkoľvek kurz, ktorý si samo vyberie z našej ponuky. Darujete mu/jej tak kredit, ktorý sa mu odpočíta z celkovej hodnoty kurzu pri vyplňaní prihlášky na niektorý z našich kurzov.

Vyplňte formulár, vyberte cenovú kategóriu, my Vám pošleme faktúru a následne poukážku s vianočným motívom.

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak neviete z našej ponuky vybrať ten najvhodnejší kurz alebo nedokážete zvoliť vyhovujúci termín. Platnosť poukážky je do 23.12.2023.)

Vianočná poukážka – krátky kurz Vytvor Si Hru – so zľavou 15%
Výnimočná vianočná akcia

Vyberajte podľa veku. Kurz je ideálny pre začiatočníkov. Dieťa na kurze vytvorí niekoľko jednoduchých hier. Celkový počet lekcií je 12-15 (podľa veku). Po absolvovaní kurzu dieťa môže pokračovať vo formáte Vytvor si Hru pre pokročilých alebo sa zameria na programovanie, či hernú grafiku na kurze GameCraft.

Vyplňte formulár, vyberte kategóriu podľa veku, my Vám pošleme faktúru a následne po prijatí úhrady, vám pošleme poukážku s vianočným motívom a kódom kupónu. Ten si uplatní obdarovaný neskôr, priamo v prihláške, pri objednávke kurzu.

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak chcete darovať vzdelávací kurz začiatočníkovi v príslušnej vekovej kategórii ale nedokážete v kalendári zvoliť pre dieťa vyhovujúci termín. Darujte mu túto poukážku a termín objednáte neskôr.)

Na výber sú nasledovné poukážky k zvýhodneným balíkom kurzov:

  • Vytvor si hru / (8-11 rokov) – 12 lekcií – cena 149 €
  • Vytvor si hru /  (11-13 rokov) – 13 lekcií – cena 159 €

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak chcete darovať vzdelávací kurz začiatočníkovi v príslušnej vekovej kategórii ale nedokážete v kalendári zvoliť pre dieťa vyhovujúci termín. Darujte mu túto poukážku a termín objednáte neskôr. Platnosť poukážky je do 23.12.2023.)

Objednajte si Darčekový poukaz

(Platnosť poukážky je do 23.12.2023)