Predaj Vianočných darčekových poukazov je spustený! 

Image Alt

Darčekové poukazy

Darujte svojim deťom vzdelanie!

Darčekový poukaz – Vyberte si produkt z našej ponuky, vyplňte prihlášku a uveďte v nej, že máte záujem o Kurz ako darček. Pošleme Vám poukážku s menom dieťaťa s pekným novoročným motívom. Výberom tejto poukážky dieťaťu objednáte konkrétny kurz, s presnými termínmi. Dieťa môže nastúpiť na kurz v termíne, ktorý mu v kalendári vyberiete a máte hotovo!

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak viete v kalendári naplánovať dieťaťu kurz a objednať finálne termíny.)

Hodnotová vianočná poukážka(30€, 50€,100€,150€)Podporte vzdelávanie detí a mládeže kúpou hodnotovej poukážky a prispejte mu tak na akýkoľvek kurz, ktorý si samo vyberie z našej ponuky. Darujete mu tak kredit, ktorý sa mu odpočíta z celkovej hodnoty kurzu pri vypĺňaní prihlášky na niektorý z našich kurzov. Vyplňte formulár, vyberte cenovú kategóriu, my Vám pošleme faktúru a následne poukážku s vianočným motívom.

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak neviete z našej ponuky vybrať ten najvhodnejší kurz alebo nedokážete zvoliť vyhovujúci termín.)

Novoročná poukážka – balíček kurzov – Vytvor Si Hru – Výnimočná novoročná akcia na balíčky krátkych kurzov (1 krátky kurz trvá 3-4 týždne). V balíčku ponúkame sériu 4 kurzov. Ak chcete darovať dieťaťu kvalitné vzdelávanie, kúpte mu novoročný balíček, v ktorom získa hneď 4 kurzy (celkovo 12-15 lekcií). Vyberajte podľa veku, kurzy na seba nadväzujú. Dieťa na každom kurze vytvorí 1 hru. Kúpou poukážky získate kód kupónu, ktorý sa použije v prihláške pri objednávke neskôr. Vyplňte formulár, vyberte kategóriu podľa veku a my Vám pošleme faktúru a následne poukážku s vianočným motívom.

Na výber sú nasledovné Novoročné poukážky k zvýhodneným balíkom kurzov:

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak chcete darovať vzdelávací kurz začiatočníkovi v príslušnej vekovej kategórii ale nedokážete v kalendári zvoliť pre dieťa vyhovujúci termín. Darujte mu túto poukážku a termín objednáte neskôr.)

Objednajte si Darčekový poukaz

    Typ poukážky


    Dizajn poukážky*

    Pre koho je poukážka určená?

    Meno dieťaťa