Darujte Hemisfére 2% z dane!

Vaše príspevky použijeme na rozvoj vzdelávania v oblasti tvorby digitálnych hier na Slovensku:

rozšírime naše vzdelávanie do ďalších regiónov
poskytneme štipendiá deťom zo znevýhodneného prostredia
podporíme tvorbu herných projektov absolventov našej letnej školy Summer Game Dev

Ďakujeme.

Image Alt

Darčekové poukazy

Darujte svojim deťom vzdelanie!

Darčekový poukaz – Vyberte si produkt z našej ponuky, vyplňte prihlášku a uveďte v nej, že máte záujem o Kurz ako darček. Pošleme Vám poukážku s menom dieťaťa s pekným motívom. Výberom tejto poukážky dieťaťu objednáte konkrétny kurz, s presnými termínmi. Dieťa môže nastúpiť na kurz v termíne, ktorý mu v kalendári vyberiete a máte hotovo!

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak viete v kalendári naplánovať dieťaťu kurz a objednať finálne termíny.)

Hodnotová poukážka(30€, 50€,100€,150€)Podporte vzdelávanie detí a mládeže kúpou hodnotovej poukážky a prispejte mu tak na akýkoľvek kurz, ktorý si samo vyberie z našej ponuky. Darujete mu tak kredit, ktorý sa mu odpočíta z celkovej hodnoty kurzu pri vypĺňaní prihlášky na niektorý z našich kurzov. Vyplňte formulár, vyberte cenovú kategóriu, my Vám pošleme faktúru a následne poukážku s vybraným motívom.

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak neviete z našej ponuky vybrať ten najvhodnejší kurz alebo nedokážete zvoliť vyhovujúci termín.)

Poukážka – balíček kurzov – Vytvor Si Hru – Výnimočná akcia na balíčky krátkych kurzov (1 krátky kurz trvá 3-4 týždne). V balíčku ponúkame sériu 4 kurzov. Ak chcete darovať dieťaťu kvalitné vzdelávanie, kúpte mu balíček, v ktorom získa hneď 4 kurzy (celkovo 12-15 lekcií). Vyberajte podľa veku, kurzy na seba nadväzujú. Dieťa na každom kurze vytvorí 1 hru. Kúpou poukážky získate kód kupónu, ktorý sa použije v prihláške pri objednávke neskôr. Vyplňte formulár, vyberte kategóriu podľa veku a my Vám pošleme faktúru a následne poukážku s vybraným motívom.

Na výber sú nasledovné poukážky k zvýhodneným balíkom kurzov:

(Tento typ poukážky je pre Vás vhodný, ak chcete darovať vzdelávací kurz začiatočníkovi v príslušnej vekovej kategórii ale nedokážete v kalendári zvoliť pre dieťa vyhovujúci termín. Darujte mu túto poukážku a termín objednáte neskôr.)

Objednajte si Darčekový poukaz